Як вибрати барний стілець? У чому їхня особливість, які бувають види барних стільців?

Як вибрати барний стілець? У чому їхня особливість, які бувають види барних стільців?

Різноманітність сучасних предметів меблів дозволяє підібрати для приміщення навіть рідкісні та вишукані елементи. До них можна віднести стілець барний. Він має масу відмінних рис, приносить в приміщення особливий шарм і при цьому гарантує комфортне проведення часу. Основне завдання майбутнього власника полягає у виборі відповідного барного стільця.

стілець барний

Особливості барних стільців

В асортименті сучасних меблевих магазинів можна побачити величезний вибір барних стільців. Вони можуть використовуватися для різних цілей – доповнювати внутрішні приміщення (зону їдальні, кухні, вітальні), прикрашати терасу, лоджію, балкон, а також ефектно розміститися в зоні відпочинку біля альтанки або басейну. Основний атрибут, який повинен бути присутнім – це барна стійка або її імітація (підвіконня, острів з високим рівнем стільниці на кухні та інші подібні варіанти).

Основна особливість цієї групи товарів полягає у довгих ніжках. Вони дозволяють розмістити сидіння на висоті, яка буде зручною для перебування за барною стійкою. У подібних виробів можуть бути підлокітники, а також підніжка для зручнішого розміщення на них. Для приміщень у стилі хай-тек чи мінімалізм підбирають металеві чи пластикові варіанти. Вони мають бути з мінімумом декору. До дизайну в стилі прованс підійдуть стільці із натурального дерева з сидінням зі шкіри.

барні стільці

Різновиди барних стільців

Класифікація таких стільців досить велика. Вона може ґрунтуватися на різних відмінних рисах цієї групи товару. Залежно від основних ознак, барні стільці можна умовно поділити на такі види:

  • по висоті – низькі, середні та високі;
  • за стильовим оформленням – відповідні стилям лофт, мінімалізм, хай-тек, кантрі, етно, футуризм;
  • за типом сидіння – м'який, напівжорсткий або твердий;
  • за кількістю ніжок та їхньою товщиною – одна, три, чотири, багато;
  • за наявністю та типом підніжки;
  • за матеріалом – дерев'яні, металеві, пластикові;
  • за наявністю чи відсутністю спинки.

Важливим елементом є регулятор висоти. Він дозволяє легко скоригувати розташування сидіння і найчастіше вбудовується в моделі з однією масивною ніжкою.

Цікаво знати! Сидіння найчастіше виготовляється з екошкіри, а також матеріалу з водовідштовхувальним просоченням. Якщо виріб призначений для приміщення, сидіння може бути з ефектної оксамитової тканини або натуральної шкіри.

барні стільці

Правила вибору стільців для барної стійки

Існує кілька основних критеріїв вибору таких предметів інтер'єру. До них відносяться висота стільця, його дизайн, а також матеріал, з якого виготовлений каркас та сидіння. Насамперед варто оцінити ступінь комфорту виробу. Для цього на нього потрібно сісти. Тільки практичним шляхом вдасться виявити недоліки. Краще не поспішати і провести на стулі не менше п'яти хвилин. Цього буде достатньо, щоб відчути дискомфорт у ногах чи спині.

Перед тим як купити барні стільці, не зайвим буде звернути увагу на вантажопідйомність елементу інтер'єру. Особливо важливо врахувати цей фактор, якщо у вашому в оточенні є великі люди, котрі приходять в гості. Подібний підхід дозволить створити максимально безпечні умови для проведення дозвілля та придбати відповідний барний стілець.

Важливо пам'ятати! На відміну від крісел або класичних стільців, барні доповнені підніжкою, а отже, приймають на себе вагу всього тіла. Це створює серйозне навантаження, тому не варто ігнорувати показник гранично допустимого навантаження. Варто обирати максимально міцний продукт.